Nejzávažnější a život ohrožující události Tough Guy 2016

• Mezi nejzávažnější a život ohrožující události Tough Guy 2016

V neděli se konala každoroční soutěž drsňák 2016. Tyto závody nelze popsat kromě o anglickém městě Wolverhampton „skutečné noční můry, je to horší než utíkat z celé stádo hřebců pekla.“

Přes zřejmé rizika a nebezpečí, s účastí v závodě, tisíce lidí každý rok, muži i ženy, dychtiví vyzkoušet sami a dokázat, že jsou velmi odolné a pevné. A tyto vlastnosti budou jistě užitečné pro všechny účastníky, protože mají jít přes bláto, oheň, elektřina, ostnatým drátem a více.

Letošní vítěz byl 22-letý Connor Hancock z Sheffield, který skončil s časem 1 hodina, 31 minut.

Nejzávažnější a život ohrožující události Tough Guy 2016 Nejzávažnější a život ohrožující události Tough Guy 2016

Každý rok se tisíce lidí zúčastní soutěže, ale asi polovina ani dosáhnout cílové čáře.

Tento rok se soutěž začala cross-country, pak následuje překážek nebo takzvaných „vražedná pole“ pod názvem „Vietcong tunel mučení“, „Ditch Tank“ a „hrozná anakonda“ (bez ohledu na to znamenalo ).

Na Tough Guy Challenge není místo pro diskriminaci.

Člen protézy prochází segment s bláta závodů.

Tento rok 4500 lidí se zúčastnilo v závodě, ale pouze polovina z nich by mohl dostat se na cílovou čáru. Mnozí byli diskvalifikováni kvůli tomu, že překážka není v souladu s pravidly.

Mnoho účastníků se rozhodla oblékat do bláznivých kostýmů a namalovat obličej. Možná, že se zastrašit soupeře, a možná i pro estetické potěšení.

Soutěž byla organizována v roce 1987 Billy Wilson, bývalý voják, který najednou byl zaměstnán v fyzického výcviku vojáků z britské armády.

Bill Wilson sám, nebo, jak se tomu říká, Mr. Mouse, řekl, že nejtěžší závod na světě crosscourt.

Za 25 ročníků soutěže byli dva lidé zabiti a stovky byly zraněny různého stupně závažnosti.

Aby se stal členem takových zábavních akcí, je nutné zakoupit lístek za 39 liber.

Závod se koná na majetku pořadatele Billy Wilson.

Mimochodem, gól v soutěži velmi ušlechtilý - veškeré výnosy přicházejí do zvířecího záchranného fondu, který pomáhá opuštěné, staré nebo zraněné osly a koně.